معرفی

شرکت لایزر از سال ۸۴ موفق به کسب پروانه فعالیت PAP به شماره ۳۱۰/۱۲/۱۵۱۴۹ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شده است و در حال حاضر در تقریباً همه مراکز مخابراتی شهر کرمانشاه و شهرستان‌های آن به ارائه اینترنت پرسرعت +ADSL2 می‌پردازد. شرکت فرارسان ارتباط زاگرس مفتخر به فروش اینترنت پرسرعت لایزر در استان کرمانشاه است.
laser-300

تعرفه‌های اینترنت لایزر در کرمانشاه

برای دسترسی راحت‌تر مشترکان عزیز، یک فایل پی‌دی‌اف از تعرفه سرویس‌های اینترنت لایزر توسط شرکت فرارسان ارتباط زاگرس تهیه شده است.  هزینه‌هایی که در این پی‌دی‌اف وجود دارند، هزینه نهایی هستند؛ به این معنی که در هنگام ثبت‌نام، مشترک فقط یکی از این هزینه‌ها + هزینه رانژه خط (به مبلغ ۵۴۵۰ تومان) را پرداخت خواهد کرد. اینترنت لایزر دارای جشنواره‌های فصلی نیز هست که با شرایط باورنکردنی و قیمت بسیار پایین، قابل ارائه به مشترکان عزیز است.

یکی از محبوب‌ترین خصوصیات اینترنت پرسرعت لایزر، وجود بسته‌های نیترو است. فرض کنید قصد دارید یک فایل ۳ گیگابایتی را دانلود کنید. اگر به صورت معمول بخواهید این فایل را دانلود کنید، باید ۳ گیگابایت حجم به قیمت ۱۲ هزار تومان برای آن مصرف کنید؛ اما به جای این کار، یک بسته نیتروی ۳ گیگی یک‌روزه با قیمت ۳۲۷۰ تومان می‌خرید و صرف‌نظر از اینکه چه سرعتی در هنگام ثبت‌نام انتخاب کرده‌اید، می‌توانید با سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه فایل را دانلود کنید. از طریق وب‌سایت شرکت لایزر می‌توانید دیگر بسته‌های حجمی نیترو را ببینید.

ثبت‌نام اینترنت لایزر در کرمانشاه

برای ثبت‌نام اینترنت پرسرعت لایزر در کرمانشاه می‌توانید به دفتر شرکت فرارسان ارتباط زاگرس مراجعه کنید.

نشانی: کرمانشاه، میدان مصدق، مجتمع تجاری اداری ارگ، طبقه ۷، واحد ۱۰
تلفن: ۳۷۲۳۵۲۲۹
ای‌میل: info /AT/ fararesan.ir

t_logo vdamanafshan@

کانال تلگرام فرارسان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>