شرکت آسیاتک به مناسبت دریافت پروانه FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اقدام به ارایه ترافیک هدیه به مشتریان خود کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، مشترکینی که در بازه زمانی ۱۴ آبان تا پایان روز ۱۷ آبان ماه، اقدام به خرید پکیج ۴ گیگ ترافیک نمایند، 4 گیگ نیز ترافیک رایگان به صورت هدیه دریافت خواهند کرد.  این حجم‌ها تا پایان زمان سرویس فعلی کاربر، اعتبار خواهند داشت.

asiatech-4plus4

بر پایه این گزارش، محدودیتی در خرید تعداد پکیج‌های ۴ گیگی وجود نخواهد داشت؛ به این معنی که کاربران به ازای خرید هر پکیج ۴ گیگی، ۴ گیگ ترافیک هدیه دریافت خواهند کرد.

اما پروانه FCP چیست؟

پروانه FCP موانع دست و پاگیر را حذف و به زودی ارایه سرویس به مناطقی که کمتر تحت پوشش بوده و یا کمتر توانایی ارایه سرویس از طریق بسترهای مخابراتی در آنجا وجود داشته را از طریق تکنولوژی جدید و ارایه سرویس نقطه به چند نقطه از طریق فرکانس آزاد و وایرلس WiFi برای کاربران امکانپذیر خواهد کرد و مشترک از طریق CPE روی پشت بام می‌تواند بدون دردسرهای شبکه کابلی از سرویس‌های آسیاتک استفاده کند. به عبارت دیگر، کسانی که در حال حاضر، در مراکز مخابراتی آن‌ها پورت خالی وجود ندارد و یا خط تلفن آن‌ها PCM یا WLL است نیز می‌توانند با کمک تکنولوژی جدید، از اینترنت پرسرعت آسیاتک استفاده کنند.

همچنین به زودی امکان ارایه خدمات PUBLIC WiFi در مکان های عمومی مانند مراکز تجاری، فرودگاه‌ها و هتل‌ها برای استفاده راحت‌تر مشترکان و آن دسته از کاربرانی که دارای سرویس آسیاتک هستند، فراهم شده و آن‌ها می‌توانند با همان نام کاربری قبلی خود، در مکان‌های عمومی وارد شبکه آسیاتک شوند و از اینترنت استفاده کنند.

شرکت فرارسان ارتباط زاگرس آماده ثبت‌نام اینترنت پرسرعت آسیاتک  برای شهروندان کرمانشاهی است.

منبع: +

اخبار شرکت فرارسان ,,,,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *